Apple’dan 4 Yeni Akıllı Saat Kayışı!

Ünlü teknoloji şirketlerinden Apple, 4 yeni akıllı saat kayışını tanıttı. Bahar aylarnın gelmesi  ile birlikte kayış modellerini yenileyen Apple, böylece Watch ürününü çeşitlendirdi.

Giyilebilir teknoloji son yıllarda büyük bir değer kazandı. Akıllı saat kategorisinde pek çok ürün karşımıza çıktı. Bu ürünler eskiden normal saatlerden farklı gözükürken artık dışarıdan bakıldığında normal bir saatten pek ayırt edilemiyor. Bu da aslında daha fazla tercih edilmesini sağladı.

Apple, bahar ayları için Apple Watch ürününe özel 4 adet akıllı saat kayışı hazırladı. Bu hazırlığı dünyaca ünlü markalardan Nike ile birlikte anlaşma sonucu yapan Apple, böylece Apple Watch serisine özel yeni kayışlarını tanıtmış oldu. Yeni kayışlar, özellikle spor kıyafetler ile tamamiyle uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. Spor yaparken adımlarınızı saymak, verdiğiniz kalori oranını öğrenmek için kullanabileceğiniz akıllı saatler, yeni kayışlarınız ile çok uyumlu olacak.

Akıllı saat kayışları fiyat olaraksa bütçeyi sarsacak cinsten. 49 Dolar başlangıç fiyatlarıyla satılan 4 akıllı saat kayışının görüntüleri ise şu şekilde:

Ürünlerin ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. Türkiye fiyatları şu an için belli değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir