Heyecanla Beklenen Burnout Paradise Remastered Satışa Sunuldu

Burnout Paradise oyunu pek çok oyun tutkunu tarafından hayranlıkla oynanıyordu. Şimdi EA, oyunun grafiklerini ele alarak Burnout Paradise Remastered olarak karşımıza çıkardı.

Remastered, bir oyunun grafiklerinin günümüz teknolojisi ile tekrar elden geçirilerek piyasaya sürülmesi anlamına geliyor. Yani oynanış, hikaye aynı kalıyor ve sadece grafikler daha gerçekçi bir hale getirilip efektler iyileştiriliyor. Son zamanlarda oyun yapımcıları sıklıkla bu yönteme başvuruyor. Electronic Arts şirketi de aynı şekilde bu yöntemle karşımıza çıktı.

Ünlü teknoloji devi şimdi bizlere Burnout Paradise Remastered’i sundu. Burnout Paradise oyunu 2008 yılında piyasaya sürülmüş ve çok sevilmişti. Aradan geçen 10 yılda grafik teknolojisi çok gelişti ve EA Games çok daha gerçekçi grafikler ile Burnout Paradise’ı tekrar ortaya çıkardı. İşte oyunun 2008 sürümü ile Burnout Paradise Remastered arasındaki grafiksel farklılıktan bir örnek:

Gördüğünüz gibi oyunun yeni hale çok daha gerçekçi ve canlı gözüküyor. Elbette bu oyunu oynayabilmek için iyi bir sisteminiz olması gerektiğinin de altını çizmek gerekiyor. Bakalım EA Games, Burnout Paradise Remastered ile arzu ettiği satış başarısına ulaşabilecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir