Meizu Pro 7 Plus Akıllı Telefon Modeli Artık Türkiye’de

Meizu, yeni akıllı telefonu Pro 7 Plus’ı Türkiye pazarında satışa sundu. Cihaz güçlü özellikleri ile raflarda yerini aldı.

Son zamanlarda dikkat çeken bir marka olan Meizu, şimdi popülaritesini daha da arttırmaya çalışıyor. Pro 7 Plus akıllı telefonu ile orta – üst segment kulvarda önemli satış rakamlarına ulaşmayı bekliyor.

Meizu Pro 7 Plus, 5.7 inç büyüklüğünde 2K çözünürlüklü ekrana sahip. Üründe çift arka kamera bulunuyor. Arka kameraların ikisi de 12 Megapiksel. Öte yandan ön kamerası bir adet ve 16 Megapiksel.

MediaTek Helio X30 işlemci biriminin yer aldığı akıllı telefonda iki farklı RAM ve depolama seçeneğinin bulunması ise oldukça dikkat çekici. Cihazın 4 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı ve 6 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanı olarak iki farklı sürüme ayrıldığını belirtelim.

Bu sürümlerden hangisini seçerseniz fiyat ona göre değişiyor. 4 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı olan modeli alırsanız 2.199 TL, 6 GB + 128 GB dahili depolama alanı bulunan modeli almak isterseniz de 2.799 TL ödemeniz gerekiyor. İki sürüm arasında ciddi bir fiyat farkının bulunduğunu söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir