Sevilen Oyunlardan Hellblade Xbox’a Geliyor!

Oyuncuların epey beğendiği Hellblade oyunu, çok kısa bir süre sonra artık Xbox üzerinden de oynanabiliyor olacak. Oyun Xbox için ön siparişe açıldı.

Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında piyasaya sürülen ve pek çok oyuncuyu hayran bırakan Hellblade, zengin hikayeye sahip atmosferik bir aksiyon oyunu. Sizi pür dikkat oynatacak atmosferi ve oyun akışı ile Xbox One için geliyor! Oyun Xbox One ve Xbox One X üzerinden oynanabilecek.

Bu iki konsolda hangi fiyattan satışa çıkarılacağı da belli oldu. Fiyatı 88.00 TL olarak açıklanan oyun kısa süreli ön sipariş indirimi sayesinde de şu an 79.20 TL’den alıcı bekliyor. Böylece oyuna uygun bir fiyattan sahip olabiliyorsunuz.

Hellblade oyunu özellikle farklı kayıt sistemiyle de dikkat çekmişti. Oyunda her öldüğünüz karakterinizin bedeninde karartılar oluşuyordu ve görevleri yerine getirirken çok fazla ölürseniz kayıtlarınız silinebiliyordu. Neticede en baştan oynamak zorunda bile kalabiliyordunuz.

Hellbalde PlayStation ve PC’de önemli bir satış başarısı yakalamıştı. Aynı başarıyı Xbox üzerinde de yakalayacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir