Yeni Bir Korsancılık Oyunu Geliyor!

Çevrimiçi çoklu oyunculu gemi savaşları ile ilgili oyunlardan hoşlanıyorsanız size bir müjdemiz var: Bugün tam aradığınız gibi bir korsancılık oyunu çıkıyor.

Oyunun ismi Twisted Sails. Oyunu özel kılan şeylerden biri bir üniversite grubu tarafından yapılması ve ücretsiz olması. Oynamak için internet bağlantınızın ve Steam hesabınızın olması yetiyor.

Oyun daha çok çizgi film tadında grafiklere sahip. Böylece sistem gereksinimleri düşük olan Twisted Salis, çoklu oyunculu yapısı ile arkadaşlarınıza karşı çevrimiçi oynama imkanı veriyor. Oyunu Steam sayfası üzerinden indirebiliyorsunuz ve indirdikten sonra online olarak bağlanarak arkadaşlarınızla çevrimiçi gemi savaşları yapabiliyorsunuz.

Birbirinden farklı dört geminin bulunduğu oyunda aynı zamanda 8 oyuncuya kadar destekleyen sunucu bulunuyor. Böylece 4v4 maçlar yapabiliyorsunuz. Oyunu oynayabilmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Oyun içi ödeme sisteminin kullanılıp kullanılmadığına ilişkin ise şu an için bir bilgi bulunmuyor.

Oyunun çıkışı 26 Mart 2018 yani bugüne denk geliyor. Bir aksilik olmadığı taktirde akşam saatlerinde çıkışını gerçekleştirecek. Böylece hasret kalınan korsancılık oyunu türüne önemli bir örnek eklenmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir