ZTE Yeni Telefonu İle İddialı Geliyor

Teknoloji şirketlerinden ZTE,  akıllı telefon alanındaki tanınırlığını arttırmaya başladı. ZTE, şimdi pazara bir yeni ürün daha sunarak daha da fazla popüler olmak, başarı elde etmek istiyor. V0920 iddialı geliyor.

Akıllı telefon pazarı günümüzde giriş segment, orta segment ve üst segment olarak üçe ayrılıyor. ZTE şimdi de orta segment için ZTE V0920 adlı yeni bir telefon çıkarıyor.

Cihaz genel itibariyle orta seviye özelliklere sahip olsada ekran kısmında düşük kalan bir çözünürlük sunuyor. 1440 x 720p çözünürlüğünde 5.45 inç büyüklüğünde ekranı, beklentilerin biraz altında kalacak gibi gözüküyor. Öte yandan 3100 mAh bataryası sayesinde iyi bir batarya performansı sunabiliyor.

Telefonun iki arka kamerası ve bir adet ön kamerası var. Arka kameraları 2 MP ve 13 MP çözünürlüğünde. Ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip. Telefonda çift sim kart kullanılabiliyor.

1.4 GHz hızda 8 çekirdekli işlemcisi olan cihaz, 32 GB dahili depolama alanı ve harici MicroSD desteği içermesinin yanı sıra 3 GB RAM ile geliyor. Fiyatı henüz netleşmeyen akıllı telefon Android Oreo 8.0 ile piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir